آیا ادکلن مارلی گالووی را می شناسید؟

بعضی از زنان هستند که از رایحه عطرهای مردانه بیشتر خوششان می آید اما از آنجایی که روی بسته بندی آن ذکر شده " مناسب برای مردان" از این عطرها استفاده نمی ...

بعضی از زنان هستند که از رایحه عطرهای مردانه بیشتر خوششان می آید اما از آنجایی که روی بسته بندی آن ذکر شده " مناسب برای مردان" از این عطرها استفاده نمی کنند. اما برخی از عطرها هستند که هم برای زنان و هم برای مردان مناسب می باشند و اگر دوست دارید عطری نزدیک به رایحه ادکن های مردانه داشته باشید می توانید از آنها استفاده کنید. در این مطلب طبق روال گذشته قصد داریم یک ادکن بسیار محبوب در جهان را به شما معرفی کنیم. انتخاب این مرتبه ما عطری هم مناسب مردان و هم مناسب زنان است. در این مطلب قصد داریم ادکلن گالووی از بند مشهور دو مارلی را به شما معرفی کنیم. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره این ادکن به دست آوردید، تا انتهای این مطلب با وبلاگ مرجع نقد و بررسی عطر همراه باشید.

همه چیز درباره ادکلن مارلی گالووی

مارلی گالووی نیز یکی از عطرهای اشرافی پسند برند دو مارلی است. حتی اگر به معنی نام این ادکلن هم دقت کنید این مساله را تداعی می کند. گالووی یک اسب با نژاد اسکاندیناوی است که در قرن های 16 و 17 بسیار مورد توجه انگلیسی ها بوده است. درواقع دو مارلی سعی دارد با عطرهای خود شکوه قرن 18 میلادی انگستان را بازسازی کند. این برند معمولا عطرهای گران قیمتی را روانه بازار می کنند گه گالووی نیز از این قائده مستثنی نیست. این ادکلن در سال 2014، با حجم 125 میلی لیتر، مانند اکثر ادکلن های برند دو مارلی، روانه بازار شد. بسته بندی و بطری این عطر شبیه به هم، مستطیلی شکل و با رنگ تیره می باشد و نام ادکلن روی هر دوی آنها حک شده است.


درباره رایحه این ادو پرفیوم همین بس که عطر آن شما را یاد یک روز خنک در باغ مرکبات می اندازد. نت آغازی این عطر شامل عناصری مانند فلفل سیاه، بوی مرکبات و بوی گل می باشد. در نت میانی رایحه زنبق، شکوفه و درخت پرتقال را خواهید شنید و در نهایت نت پایانی را عناصری از جمله  مشک، کهربا و عنبر ساخته اند.

از دیگر ویژگی های این ادکلن می توان به پخش بوی قوی و ماندگاری نسبتا مناسبش اشاره کرد.

نکانی که برای خرید ادکلن گالووی به کارتان می آید:

اگر قصد خرید این ادو پرفیوم از برند دومارلی را دارید باید بدانید که در ایران این عطر حدود 2میلیون و 700 هزار تومان به فروش می رسد و درواقع باید آن را در رده عطرهای گران قیمت قرار داد. از آنجایی که از محصولات برندهای معروفی همچون دو مارلی نمونه های تقلبی زیادی زده شده است، هنگام خرید باید کاملا اطلاعات این عطر را با محصول پیش رویتان مقایسه کنید تا محصول تقلبی و فیک را به جای محصول اصل به شما نفروشتند.

اگر از عطرهای گلی که رایحه تند و تلخ دارند خوشتان نمی آید، گالووی گزینه مناسبی برای شما نیست. مورد دیگری هم که وجود دارد این است که اگر از روی تست هایی که در خیابان برای تبلیغ ادکلن پخش می کنند گالووی را انتخاب کردید، حتما قبل از خرید بوی خالض آن را بشنوید. در یک کلام اگر قصد خرید اینترنتی دارید ابتدا مطمئن شوید که رایحه این عطر را دوست دارید و بعد اقدام به خرید کنید زیرا عطر چیزی نیست که اگر رایحه اش را دوست نداشته باشید بتوانید آن را استفاده کنید.

اگر به نظرتان این اطلاعات برای خرید شما کافی نیست می توانید سری هم به وبسایت های معتبری مانند دیجی کالا و ایرانوس که درباره عطر و ادکلن مطالب خوبی را ارائه می دهند بزنید و بیشتر درباره این ادو پرفیوم از برند دو مارلی اطلاعات کسب کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

 


مرجع تخصصی نقد و بررسی عطر
برچسب ها:

ادکلن

-

عطر

-

گالووی

-

مارلی

-

رایحه

-

هم

-

دو مارلی

-

این عطر

-

این مطلب

-

برند دو

-

که در

-

این ادو پرفیوم

-

اگر دوست دارید

-

در این مطلب

-

به شما معرفی

-

مشاهده منبع

font_download تبلیغات متنی

keyboard_arrow_up